Kontakt

PMN AGRO PIOTR NAUMIUK 
Ul. Czereśniowa 98 
02-456 Warszawa 
Nip: 539-140-97-81 
Nr. Wet PL1465094p   

Biuro Handlowe / adres do korespondencji 
PMN AGRO 
Ul. Kościelna 26 
21-200 Parczew   

Tel. 83 354 59 56
Fax 83 342 83 69
E-mail: biuro@pmnagro.pl   

Faktury elektroniczne
E-mail:  e.faktura@pmnagro.pl   

Piotr Naumiuk – handel
E-mail: p.naumiuk@pmnagro.pl
Tel. +48 510 059 009    

Łukasz Pieprzowski - dyrektor handlowy
E-mail: l.pieprzowski@pmnagro.pl
Tel. +48 512 339 319  

Dział Rozliczeń / Umów / Płatności 
   
Dorota Miłosz 
E-mail: dm@pmnagro.pl
Tel. +48 518 085 852

Marta Czechowska
E-mail: m.czechowska@pmnagro.pl
Tel. +48 797 75 721

Patrycja Eksmond 
E-mail: p.eksmond@pmnagro.pl
Tel. +48 515 261 412      

Agnieszka Zaborska 
E-mail: agnieszka@pmnagro.pl 
Tel. +48 506 842 260

Ewelina Troć 
E-mail: rozliczenia@pmnagro.pl 
Tel. +48 797 802 200
Manager ds. Skupu  
Woj. lubelskie, podkarpackie,
świętokrzyskie, małopolskie

Piotr Sarna
E-mail: p.sarna@pmnagro.pl
Tel. +48  500 789 696


Logistyka / Transport krajowy

Krzysztof Sadoch - dyrektor działu logistyki

E-mail: k.sadoch@pmnagro.pl
Tel. +48 501 874 421

Piotr Penkajło
E-mail: piotrek@pmnagro.pl
Tel. +48 789 075 220   

Karolina Zając
E-mail: transport@pmnagro.pl
Tel. +48 511 311 803   

Lucyna Sidor 

Logistyka / Transport międzynarodowy

Marcin Sulich
E-mail: marcin@pmnagro.pl 
Tel. +48 504 078 232